Anton Heyboer - Groot werk: Kip - Verkocht

Anton Heyboer - Groot werk: Kip kopen? Bied vanaf 400!

Anton Heyboer - Groot werk: Kip kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Groot werk: Kip kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Groot werk: Kip kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - Groot werk: Kip kopen? Bied vanaf 400!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 x 107 cm (h x b)
Incl. lijst109.5 x 137.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005). Op het grote geschepte papier is in felle kleuren de spetterkip afgebeeld. Het werk is 78 x 107 cm (109,5 x 137,5 cm inclusief lijst) en onderaan gesigneerd. Het werk is in goede staat en net ingelijst achter plexiglas
Lichte rafeling langs te randen, zoals te verwachten bij geschept papier.

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd21-11-2021 om 17:18
Eindtijd5-12-2021 om 22:37
Biedingen (2)