Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan - Verkocht

Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan kopen? Bied vanaf 99!
Prenten & Uitgaves

Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan kopen? Bied vanaf 99!Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan kopen? Bied vanaf 99!Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan kopen? Bied vanaf 99!Anton Heyboer - Laat de zon in je hart nooit ondergaan kopen? Bied vanaf 99!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een prachtig bord van de Nederlandse Kunstenaar Anton Heyboer. 27 x 27 cm.

Achterop staat de vermelding; 'Speciaal vervaardigd voor Isala Klinieken'. Naar een werk van Anton Heijboer 'Laat de zon in je hart nooit ondergaan' 1985. Schoonhoven Keramiek Holland.

Titel en signatuur staan op voorkant van het bord.

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,95