Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 - Verkocht

Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!
Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingelijste ETS van Anton Heyboer 1978

De afbeelding geeft zijn Boot van destijds weer.

Afmeting lijst 65cm x 65cm

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  Luzarg

Lid sinds 2019
6 verkochte items
65 cm
65 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 194,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2019 om 09:22
Eindtijd:25-01-2020 om 04:42
jppeterse
24 jan. / 23:47
€ 169