Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 - Verkocht

Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!Anton Heyboer - Vroege ETS Anton Heyboer - Boot - 1978 kopen? Bied vanaf 169!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig ingelijste ETS van Anton Heyboer 1978

De afbeelding geeft zijn Boot van destijds weer.

Afmeting lijst 65cm x 65cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Volendam, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (86)

Geplaatst door  Luzarg
Lid sinds 2019
0 verkochte items
65 cm
65 cm
50 cm
50 cm

ObjectlocatieVolendam,  Nederland
Starttijd15-11-2019 om 9:22
Eindtijd25-1-2020 om 4:42