Anton Heyboer - VROEGE ETS BOTEN 1966 van ANTON HEYBOER - Verkocht

VROEGE ETS BOTEN 1966 van ANTON HEYBOER kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

VROEGE ETS BOTEN 1966 van ANTON HEYBOER kopen? Bied vanaf 275!VROEGE ETS BOTEN 1966 van ANTON HEYBOER kopen? Bied vanaf 275!VROEGE ETS BOTEN 1966 van ANTON HEYBOER kopen? Bied vanaf 275!VROEGE ETS BOTEN 1966 van ANTON HEYBOER kopen? Bied vanaf 275!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

ANTON HEYBOER

FIGUREN MET BOTEN

JAAR 1966

 ETS IN DE MAAT 22 X 57 CM

PAPIERMAAT 37 X 67 CM

GEKADERD IN FRAAIE LIJST IN DE MAAT 56 X 86 CM

ZEER GOEDE STAAT

GESIGNEERD MET POTLOOD - EIGEN DRUK

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

Starttijd24-10-2016 om 20:26
Eindtijd1-11-2016 om 20:26