Anton Heyboer - Vrouw - Verkocht

Anton Heyboer - Vrouw kopen? Bied vanaf 500!

  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 x 107 cm (h x b)
Incl. lijst105 x 134 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele Anton Heyboer schilderij vrouw.
Bij leven heeft Anton Heyboer het persoonlijk overhandigd aan een bedrijfdirecteur in Amsterdam.
Excuses voor de foto.
Ingelijst