Anton Heyboer - Vrouw - Verkocht

Anton Heyboer - Vrouw kopen? Bied vanaf 500!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 107 cm (h x b)
Lijst105 cm x 134 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele Anton Heyboer schilderij vrouw.
Bij leven heeft Anton Heyboer het persoonlijk overhandigd aan een bedrijfdirecteur in Amsterdam.
Excuses voor de foto.

Ingelijst

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (59)
Geplaatst door  saheedn

Lid sinds 2020
1 verkochte items
134 cm
105 cm
107 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-02-2020 om 15:28
Eindtijd:03-03-2020 om 21:12
Radboud
28 feb. / 18:07
€ 500