Anton Heyboer - Anton Heyboer: Zeer groot origineel werk. Aquarel. - Verkocht

  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkSchilderij
In opdracht geveild:

Zeer grote Aquarel van Anton Heyboer. Geschilderd handgeschept papier.
Mooi expressief werk, zoals dat van hem bekend is. Ingelijst, kan direct aan de muur.

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: onbekend
Afmetingen in lijst: 113cm x 83cm
Afmetingen blad: 107cm x 79cm
Gesigneerd: Ja, in verf
Ingelijst: Ja

Conditie:
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden. 15 euro aangetekend in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Starttijd26-5-2011 om 14:37
Eindtijd19-6-2011 om 14:37