Anton Heyboer: Zeer groot origineel werk. Aquarel. - Verkocht

  • Anton Heyboer (1924-2005)
In opdracht geveild:

Zeer grote Aquarel van Anton Heyboer. Geschilderd handgeschept papier.
Mooi expressief werk, zoals dat van hem bekend is. Ingelijst, kan direct aan de muur.

Titel: Abstracte compositie
Jaartal: onbekend
Afmetingen in lijst: 113cm x 83cm
Afmetingen blad: 107cm x 79cm
Gesigneerd: Ja, in verf
Ingelijst: Ja

Conditie:
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden. 15 euro aangetekend in een koker. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:26-05-2011 om 14:37
Eindtijd:19-06-2011 om 14:37
Graafsterdam
26 mei / 19:49
€ 350