Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 - Verkocht

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage56/100
Kleurrijke litho van Anton Martineau. Titel: Tango. Nummer: 56/100. Afmetingen werk: H50.5 x b65.5cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b51cm.
Het werk is rechts onderaan, gesigneerd  door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Antoon Peter Johan Martineau (Amsterdam, 19 november 1926 – aldaar, 11 maart 2017) was een Nederlands beeldend kunstenaar en dichter. Hij werkte als kunstschilder, tekenaar, graficus en beeldhouwer in de stijl van het figuratieve expressionisme.
In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00