Anton Martineau - Velasques

Anton Martineau - Velasques kopen? Bied vanaf 200!
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Martineau  ,19 november 1926 -11 maart 2017 , was een Nederlands beeldend kunstenaar en dichter . hij merkte als kunstschilder , tekenaar. Graficus en beeldhouwer in de stijl van het figuratieve expressionisme

Niet ingelijst

Anton Martineau (1926-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Oudewetering

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
56 cm
76 cm
Starttijd:23-06-2022 om 23:40
Eindtijd:02-07-2022 om 21:36
Openingsbod € 200
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieOude Wetering, Nederland
VerzendingAlleen per koerier