Anton Martineau - Zeefdruk HOMMAGE to MAX ERNST Handgesigneerd. - Verkocht

Anton Martineau - Zeefdruk HOMMAGE to MAX ERNST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer bijzondere zeefdruk van Anton Martineau.

Afmeting blad  65 x 50 cm in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd oplage 100ex
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,95