Anton Martineau - Zeefdruk HOMMAGE to MAX ERNST Handgesigneerd. - Verkocht

Anton Martineau - Zeefdruk HOMMAGE to MAX ERNST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer bijzondere zeefdruk van Anton Martineau.

Afmeting blad  65 x 50 cm in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd oplage 100ex

Anton Martineau (1926-2017)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 25,30(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 14:48
Eindtijd:01-01-2020 om 21:02
Biedingen (8)
Prenthuis
01 jan. / 20:56
€ 22
ARTDiemen
29 dec. / 15:35
€ 17
Prenthuis
29 dec. / 15:35
€ 15
Prenthuis
28 dec. / 19:48
€ 12
herman1951
25 dec. / 12:15
€ 7
basdewit
25 dec. / 12:15
€ 5
herman1951
22 dec. / 07:50
€ 3
Andredriessen
21 dec. / 19:35
€ 1