Anton Vrede - Litho, Bungee jump - Verkocht

Anton Vrede - Litho, Bungee jump kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Vrede - Litho, Bungee jump kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Litho, Bungee jump kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Litho, Bungee jump kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Vrede (1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/90

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op afspraak op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amstelveen. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op afspraak op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur.

Binnen Nederland € 11,49
Naar België € 17,49
Naar Duitsland € 17,49
Europese Unie € 17,49
Wereldwijd € 29,49

Anton Vrede (1953)

Nederlands NederlandsCuraçaose Curaçaose Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  KVcollecties
2339 verkochte items
Alle items van deze verkoper (382)
57 cm
76 cm

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd7-4-2021 om 13:22
Eindtijd10-4-2021 om 20:55
Biedingen (3)