Benno Helders, Vrouwelijke vorm, Kleurenlitho - Verkocht

Benno Helders, Vrouwelijke vorm, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!
Benno Helders, Vrouwelijke vorm, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders, Vrouwelijke vorm, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!Benno Helders, Vrouwelijke vorm, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!
  • Benno Helders (1925-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Benno Helders

Voorstelling van een vrouwelijke vorm

Losbladig, beeldmaat 40x28, bladmaat 48x36

Gesigneerd in potlood l.o. 'Bennoh' en genummerd '10/10'

Annotatie r.o. 'eigen druk'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Benno Helders (1925-2007)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:15-11-2016 om 16:57
Eindtijd:23-11-2016 om 14:02
Biedingen (3)
KayeJetty
23 nov. / 13:55
€ 11
KunstkamerZuidoost
23 nov. / 13:55
€ 9
KunstkamerZuidoost
23 nov. / 10:33
€ 1