5. Benno Helders

Benno Helders (1925-2007)

1 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Benno Helders, Bussum 1925-2007, kunstenaarsnaam Bennoh. Schilder/graficus/tekenaar/keramist.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Benno Helders - Fantasiefiguur - materieverf 1973 kopen? Bied vanaf 290!

Benno Helders - Fantasiefiguur - materieverf 1973

Geplaatst doorObe

Eindtijd21-04-2021 om 21:11

Jaartal1973
Afmetingen125 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst