Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis

Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!Bernard Schregel - olieverf - Erf achter boerenhuis kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Bernard Schregel (1870-1956)

Olieverf marouflé op paneel. Fraai ingelijst.

Gesigneerd rechtsonder. Paneelmaat 28,5 x 38,5 cm.

Lijstmaat 41,5 x 51,5 cm.

Dit item is verkocht voor 110,00

Starttijd:07-06-2017 om 21:15
Eindtijd:22-06-2017 om 19:15

optica
22 jun. / 19:02
€ 110