Bram Bogart - onbekend (tab4) - Verkocht

Bram Bogart - onbekend (tab4) kopen? Bied vanaf 375!
  • Bram Bogart (1921-2012)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerBoard
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 19 cm (h x b)
Lijst28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
lavis en akwarel
als de afmetingen van de lijst belangkrijk zijn laat het weten dan zal ik ze gaan meten

Dit item is verkocht voor 977,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2022 om 19:16
Eindtijd:01-10-2022 om 19:48
Biedingen (12)
Modern_Art_Lover
01 okt. / 19:22
€ 850
JackyT75
01 okt. / 19:22
€ 801
Modern_Art_Lover
01 okt. / 17:09
€ 700
1_LifeTime
01 okt. / 17:09
€ 650
1_LifeTime
01 okt. / 13:25
€ 580
Morry
01 okt. / 13:25
€ 560
1_LifeTime
01 okt. / 12:22
€ 540
Morry
01 okt. / 11:35
€ 520
1_LifeTime
22 sep. / 11:27
€ 500
jazzmusician
22 sep. / 11:27
€ 500
1_LifeTime
21 sep. / 23:18
€ 395
Sesselink
18 sep. / 16:52
€ 375