Lot van vier litho's (drukgesigneerd) van Carel Willink. Het betreft drie litho's met figuurvoorstellingen, en één van een stilleven/gezicht op venster.
Let op: het oplagenummer wijkt af van de foto's. Zie ook conditieomschrijving. De oplagenummers zijn: 69/270 (4x)
In samenwerking gedrukt door Joe Wols, vriend van Carel Willink.
Beschadigd
Op 1 van de lithos zit een vlek en bij 1 litho wat spinnenpoep (zie laatste 2 foto's)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,20
Naar België
€ 19,50
€ 19,50