Cas Oorthuys - Foto - Verkocht

Cas Oorthuys - Foto kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Cas Oorthuys - Foto kopen? Bied vanaf 60!Cas Oorthuys - Foto kopen? Bied vanaf 60!Cas Oorthuys - Foto kopen? Bied vanaf 60!
  • Cas Oorthuys (1908-1975)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Foto van Cas Oorthuys.
Afmetingen foto: H20 x b25cm.
Voorzien van een stempel achterop

We verzenden op dinsdag en donderdag.

Casparus Bernardus (Cas) Oorthuys (Leiden, 1 november 1908 - Amsterdam, 22 juli 1975) was een fotograaf en Nederlands verzetsstrijder tijdens de Tweede Wereldoorlog. Samen met Jo Voskuil was hij ook boekbandontwerper.

In goede staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd13-1-2022 om 12:52
Eindtijd18-1-2022 om 8:57