Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Wim Sinemus - Gouache, Geometric Compositie
Anton Heyboer - BOOT YM 348 - zeer groot doek
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Digitale Print |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Meschede, Duitsland |
Starttijd | 25-10-2023 om 17:57 |
Eindtijd | 5-11-2023 om 20:05 |