Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd - Verkocht

Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Christo - Lake Iseo , Italy 2014-2016 - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo
Lake Iseo
Offsetlitho
Artcard - Taschen Verlag - handgesigneerd
Project Lake Iseo , Italia 2014-1016
formaat 17,0 x 12,5 cm ( b x h )
In goede staat
+ ij
original XL Stofmonster
formaat 7,0 x 7,0 cm
in goede staat
in een Passepartout van museumkwaliteit formaat 30 x 40,0 cm  ( b x h )
klaar om ingelijst te woerden
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00