Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Assenede, België |
Starttijd | 20-5-2023 om 9:46 |
Eindtijd | 30-5-2023 om 22:23 |