Christo - Over The River – handgesigneerde artcard, ingelijst - Verkocht

Christo - Over The River – handgesigneerde artcard, ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
Prenten & Uitgaves

Christo - Over The River – handgesigneerde artcard, ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Christo - Over The River – handgesigneerde artcard, ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Christo - Over The River – handgesigneerde artcard, ingelijst kopen? Bied vanaf 110!Christo - Over The River – handgesigneerde artcard, ingelijst kopen? Bied vanaf 110!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen19 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het project:  ‘Over the River’, project for the Arkansas River, State of Colorado.

Afmetingen artcard 10,5 cm x 14,8 cm, handgesigneerd door Christo.

© Christo 1999 - Foto: Wolfgang Volz.

Glanzend blauw composiet frame met echt glas; steun en zaagtandhanger achteraan.

Buitenafmetingen lijst: 19 x 25 x 1,4 cm.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,00
Naar Nederland € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,00