Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Christo
Project - " The Gates "
Central Park NYC 1979 - 2005
handgesigneerd
fotografie : Wolfgang Volz
Uitgever " Benedikt Taschen Verlag 1999
afmetingen artcard : 15,8 x 10,8 cm ( h x b )
+ original Stofmonster ( zelden )
formaat ca. 7,0 x 3,5 cm ( b x h )
in goede staat
wordt geleverd in een passepartout formaat 40,0 x 30,0 cm ( h x b )
van museumkwaliteit
klaar om ingelijst te worden
in goede staat
ready to frame
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-4-2021 om 14:46 |
Eindtijd | 2-5-2021 om 19:15 |