Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout - Verkocht

Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!
Prenten & Uitgaves

Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project for Central Park NYC " The Gates " - artcard handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Christo

 Project -  "  The Gates "

Central Park NYC 1979 - 2005

handgesigneerd

fotografie :  Wolfgang Volz

Uitgever " Schumacher "  Edition Fils  1999

afmetingen artcard : 15,8  x 10,8 cm   ( h x b )

+ original Stofmonster (  zelden )

formaat  ca. 7,0 x 3,5 cm ( b x h )

in goede staat

wordt geleverd in een passepartout formaat 40,0 x 30,0 cm   ( h x b )

van museumkwaliteit

klaar om ingelijst te worden

in goede staat

ready to frame

Binnen Nederland € 11,00