Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Christo
"The Gates " Project for Central Park, NYC 2003
Offsetlithografie Benedikt Taschen Verlag
Artcard handgesigneerd
Project The Gates , NYC 2003
formaat 11,0 x 16,0 cm ( h x b )
In goede staat
+
original Stofmonster
formaat ca. 3,5 x 7.0 cm
in goede staat
wordt geleverd in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 40,0 x 30,0 cm ( h x b )
klaar om ingelijst te worden
Conditie | Zeer Goed | ||