Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster - Verkocht

Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 155!
Prenten & Uitgaves

Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 155!Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 155!Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 155!Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 155!Christo - Project for Paris " Pont Neuf " 1983 handgesigneerd -inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 155!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Project for Paris , 1983
  • " The Pont Neuf wrapped "
  • Offsetlithografie groot
  • Edition Würth 1995
  • mat glanzend papier
  • afmetingen 35,5 x 43,5 cm

  • Artcard handgesigneerd
  • formaat 10,0 x 14,7 cm
  • In goede staat
  • Photography : Wolfgang Volz

  • in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 50,0 x 70,0 cm
  • ready to frame
  • in goede staat

  • +
  • bijliggend
  • original Stofmonster Project Pont Neuf
  • formaat 7,0 x 7.0 cm
Binnen Nederland € 10,00