Christo - Project " Surrounded Islands " Biscayne Bay -handgesigneerd inc. pptout - Verkocht

Christo - Project " Surrounded Islands " Biscayne Bay -handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Christo - Project " Surrounded Islands " Biscayne Bay -handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 1!Christo - Project " Surrounded Islands " Biscayne Bay -handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 1!Christo - Project " Surrounded Islands " Biscayne Bay -handgesigneerd inc. pptout kopen? Bied vanaf 1!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Christo & Jeanne Claude
  • Project
  • Surrounded Islands
  • Biscayne Bay - Greater Miami
  • Florida 1980 - 83
  • Offsetlithografie
  • Artcard handgesigneerd
  • formaat 14,7  x 10,0 cm ( h x b )
  • In goede staat
  • Photography : Wolfgang Volz
  • in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 30,0 x 24,0 cm ( h x b
  • in goede staat
Binnen Nederland € 11,00