Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster - Verkocht

Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 1!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 1!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 1!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 1!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - 1995 handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 1!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Christo
  • Collage inc. original stofmonster  ( zelden )
  • Project
  • Wrapped Reichstag Berlin
  • 1983 - 1995
  • Offsetlithografie
  • Artcard handgesigneerd
  • formaat 14,5  x 10,5 cm ( h x b )
  • In goede staat
  • Photography : Wolfgang Volz
  • Uitgever: 1995 Schumacher - Edition Fils
  • in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 40,0 x 30,0 cm  ( h x b )
  • +
  • original  Stofmonster Reichstag Berlin
  • formaat  ca.  4,5 x 4,5 cm  ( h x b  cm )
  • in goede staat
  • ready to frame
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00