Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd - Verkocht

Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
Prenten & Uitgaves

Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 129!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Christo & Jeanne - Claude
  • Collage inc. original stofmonster  ( zelden )
  • Project
  • Wrapped Reichstag Berlin
  • 1983 - 1995
  • Offsetlithografie
  • Artcard handgesigneerd
  • formaat 10,5 x 15,5 cm ( h x b )
  • In goede staat
  • Photography : Wolfgang Volz
  • Uitgever: Schumacher Edition Filz
  • in een Passepartout van Museumkwaliteit formaat 40,0 x 30,0 cm ( h x b )
  • ready to frame
  • in goede staat
  • inc.
  • original  Stofmonster Reichstag Berlin
  • formaat  ca.  4,5 x 4,5 cm  ( h x b  cm )
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00