Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd - Verkocht

Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!Christo - Wrapped Reichstag Berlin , gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo collage
Reichstag Berlin
Hand gesigneerd
Deze collage bestaat uit twee delen
Artcard hand gesigneerd door Christo
Stukje materiaal waarmee het werk gerealiseerd was
Ingelijst met passe-partout en zwarte houten lijst
Afmetingen 32.5 x42.5 cm
I.v.m. Verzending perspex i.p.v. glas
Wordt aangetekend verzonden

Ongeveer 100,000 m2 brandveilig polypropyleen, afgewerkt met een laag aluminium en 15 km touw  was nodig om het project te realiseren.
Het inpakken duurde van 17 tot 24 juni 1995

Klein punaise gaatje bovenrand
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00