Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Pointillistisch olieverf op doek, ingelijst, van Dirk Breed. Titel: Fabriek II. Afmetingen incl lijst: H81 x b101cm. Afmetingen voorstelling: H80 x b100cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.
Verzenden/ophalen:
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 22-6-2021 om 22:45 |
Eindtijd | 1-7-2021 om 9:26 |