Dirk Koning - litho: geometrische compositie - Verkocht

Dirk Koning - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 135!
Dirk Koning - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 135!Dirk Koning - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 135!Dirk Koning - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 135!Dirk Koning - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 135!
  • Dirk Koning (1888-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage261/500
Geometrische compositie van  Dirk Koning. Nummer: 261/500. Afmetingen blad: H60 x b42cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b30cm. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd. Dirk Koning was de echtgenoot van Louise Loeber.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de achterzijde zit een kleine sticker. Wat lichte kreukeltjes op de witte rand. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 10:22
Eindtijd:18-12-2020 om 21:53
tierenteynmosterd
18 dec. / 21:20
€ 125