Else Berg - Else Berg - Houtskool op papier - huisjes in landschap - Verkocht

Else Berg - Else Berg - Houtskool op papier - huisjes in landschap kopen? Bied vanaf 325!
Else Berg - Else Berg - Houtskool op papier - huisjes in landschap kopen? Bied vanaf 325!Else Berg - Else Berg - Houtskool op papier - huisjes in landschap kopen? Bied vanaf 325!Else Berg - Else Berg - Houtskool op papier - huisjes in landschap kopen? Bied vanaf 325!
  • Else Berg (1877-1942)
TypeTekening / Aquarel

Else Berg

Titel - huisjes in een landschap

Houtskool op papier

afmeting +/- 35 x 25 cm

Gesigneerd rechtsonder

Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:29-05-2018 om 23:33
Eindtijd:05-06-2018 om 20:16
Ate10
05 jun. / 19:29
€ 325