Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho door Enric Adsera Riba
Voorstelling van een weelderig naakt
Losbladig, beeldmaat 50x40, bladmaat 65x50
Gesigneerd in potlood r.o. 'Enric Adsera Riba'
Genummerd en getiteld l.o. 'X/X' en 'Concepción'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 15-7-2017 om 11:50 |
Eindtijd | 22-7-2017 om 14:50 |