Ernst Fuchs - Handgesigneerde giclee: Die Schwanenreise - Verkocht

Ernst Fuchs - Handgesigneerde giclee: Die Schwanenreise kopen? Bied vanaf 89!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Handgesigneerde giclee op zwaar handgeschept papier
  • Kunstenaar: Ernst Fuchs
  • Titel: Die Schwanenreise
  • Genummerd: 144/300
  • Afmetingen: 46 x 61 cm
  • Jaar: 2012

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 11,00
Europese Unie € 11,00
Wereldwijd € 25,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieANDENES,  Nederland
Starttijd20-12-2021 om 9:49
Eindtijd3-1-2022 om 21:00