Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 99 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ernst Vijlbrief (1934-2010).
Abstractie.
Origineel werk van aquarel op handgeschept papier.
Gesigneerd met potlood.
1995.
Proper blad. Golving door inkt, middenvouw.
Blad: 65x99cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | Goed | ||
Golving door inkt, middenvouw | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 12-12-2019 om 8:47 |
Eindtijd | 26-12-2019 om 19:00 |