Dit kavel bevat 5 etsen van Ernst Vijlbrief in diverse maten. Grootste bladmaat is 45 x 32 cm, de kleinste bladmaat is 25 x 25 cm. Allen in potlood gesigneerd en enkele gedateerd 1963. Sommige eigen druk, ook een met naam in de ets zelf. Je krijgt er ook nog een expo affiche bij maar die staat niet op de foto.
Goed
Papier is aan de randen iets beschadigd
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50