Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen - Verkocht

Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen kopen? Bied vanaf 50!Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen kopen? Bied vanaf 50!Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen kopen? Bied vanaf 50!Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen kopen? Bied vanaf 50!Ernst Vijlbrief - collectie van 5 etsen kopen? Bied vanaf 50!
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit kavel bevat 5 etsen van Ernst Vijlbrief in diverse maten. Grootste bladmaat is 45 x 32 cm, de kleinste bladmaat is 25 x 25 cm. Allen in potlood gesigneerd en enkele gedateerd 1963. Sommige eigen druk, ook een met naam in de ets zelf. Je krijgt er ook nog een expo affiche bij maar die staat niet op de foto.
Papier is aan de randen iets beschadigd
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd1-3-2022 om 13:57
Eindtijd7-3-2022 om 22:40