Ernst Vijlbrief - geen titel - Verkocht

Ernst Vijlbrief - geen titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie expressionistische ets van Vijlbrief. De opgegeven maten zijn van het blad. De ets meet 10 x 13,5 cm. In potlood gesigneerd en  en genummerd 3/5 daarbij: 'eigen druk' Gedateerd in de ets '63
Geen aanmerkingen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd19-12-2021 om 22:07
Eindtijd27-12-2021 om 22:51
Biedingen (5)