Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted - Verkocht

Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!

Verkoopprijs: € 280,00

Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!

Geplaatst door  Echtekunst
FA. (9)

31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Espen Hagen (1964-2008)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ddsd

Espen Hagen (1964-2008)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Echtekunst
FA. (9)

31 verkochte items
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 280,00
Starttijd:18-12-2018 om 13:43
Eindtijd:01-01-2019 om 22:30
walkeasy
26 dec. / 13:54
€ 280