Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted - Verkocht

Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!

Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!Espen Hagen - Origineel schilderij Espen Greger Hagen – Police - Wanted kopen? Bied vanaf 280!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ddsd

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBeuningen,  Nederland
Starttijd18-12-2018 om 13:43
Eindtijd1-1-2019 om 22:30