Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1953 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14.7 x 9.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Gezien de 70 jaar oude kaart is de conditie in zeer goede staat. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Assen, Nederland |
Starttijd | 31-1-2023 om 18:47 |
Eindtijd | 12-2-2023 om 21:00 |