Eugene Brands (1913-2002)
  5. Eugene Brands
Eugene Brands (1913-2002)

Eugene Brands (1913-2002)

Kunstenaar, Designer

Eugene BRANDS (Amsterdam 1913 - Amsterdam 2002)

Kunstschilder, tekenaar

Opleiding

Eugene Brands studeerde van 1927-1931 aan de Handelsschool en daarna van 1931-1934 aan de Kunstnijverheidsschool beide te Amsterdam.

Biografie

Woont en werkt in Amsterdam

Eugene Brands maakte tijdens de Tweede Wereldoorlog surreële assemblages en abstracte tekeningen. Na de oorlog was Eugene Brands verbonden aan de Cobra groep. Als je het werk van Eugene Brands vergelijkt met andere Cobra leden, is zijn werk veel dromeriger en poëtischer dan dat van andere leden. Eugene Brands liet zich inspireren door kindertekeningen en primitieve kunst. Deze motieven zijn duidelijk terug te zien in zijn werk.

Exposities en prijzen

Stedelijk Museum Amsterdam, 1969 Rockefeller Centre, New York, 1987 Jaski Art Gallery, Amsterdam, 1992 CoBra Museum, Amstelveen, 2001

Aangeboden items
23
Verkochte items
226
Nationaliteit
Nederlands
Links
Favoriet
FA. (306 x Favoriet)
23 aangeboden items van deze kunstenaar
Eugene Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1495!
Eugene Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1994
TechniekGouache
Afmetingen69 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, best groot) kopen? Bied vanaf 350!
Eugene Brands - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, best groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
Afmetingen77 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Olieverf op papier: De bloemtafel - 1956 kopen? Bied vanaf 2500!
Eugene Brands - Olieverf op papier: De bloemtafel - 1956

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1956
Afmetingen60 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - gouache: vrije vogels in landschap - 1954 (nieuwe lijst met museumglas!) kopen? Bied vanaf 2500!
Eugene Brands - gouache: vrije vogels in landschap - 1954 (nieuwe lijst met museumglas!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1954
TechniekGouache
Afmetingen45.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Gouache: abstracte compositie - 1962 (Groot!!!) kopen? Bied vanaf 2350!
Eugene Brands - Gouache: abstracte compositie - 1962 (Groot!!!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekGouache
Afmetingen68.5 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Ingelijste olieverf op papier - 1984 kopen? Bied vanaf 1395!
Eugene Brands - Ingelijste olieverf op papier - 1984

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1984
Afmetingen62 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960

Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960

Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Zeefdruk: aan Eugenie - 1995 kopen? Bied vanaf 225!
Eugene Brands - Zeefdruk: aan Eugenie - 1995

Jaartal1995
Afmetingen33 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Eugene Brands - ''M'' met houten lijst kopen? Bied vanaf 285!
Eugene Brands - ''M'' met houten lijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen88 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - gouache - 1969 kopen? Bied vanaf 595!
Eugene Brands - gouache - 1969

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHarlem2013

Jaartal1969
TechniekGouache
Afmetingen16 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Brands - zeer grote gouache uit 1964 kopen? Bied vanaf 1550!
Eugene Brands - zeer grote gouache uit 1964

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1964
TechniekGouache
Afmetingen92 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Besneeuwde tuin kopen? Bied vanaf 825!
Eugene Brands - Besneeuwde tuin

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKopkoffie

Jaartal1977
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Eugene Brands - Landscape at Night kopen? Bied vanaf 450!
Eugene Brands - Landscape at Night

Geplaatst doorduit77

VerzendingInternationaal

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait kopen? Bied vanaf 275!
Eugene Brands - gesigneerde litho - Portrait

Geplaatst doorFojo

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - Face - 1968 kopen? Bied vanaf 375!
Eugene Brands - Face - 1968

Geplaatst doorfwvanhelden

Jaartal1963
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - Het Palet, grote gouache kopen? Bied vanaf 2500!
Eugene Brands - Het Palet, grote gouache

Geplaatst doorJeepJonker

Jaartal1962
TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - The Gardener kopen? Bied vanaf 375!
Eugene Brands - The Gardener

Geplaatst doorDavidnr10

Jaartal1987
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100) kopen? Bied vanaf 225!
Eugene Brands - Face (gesigneerde litho nummer 50/100)

Geplaatst doorFloris2021

Jaartal1968
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eugene Brands - Gele figuur kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Gele figuur

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Groene kop kopen? Bied vanaf 150!
Eugene Brands - Groene kop

Geplaatst doorKupricol

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen55.5 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Au fond noir kopen? Bied vanaf 1499!
Eugene Brands - Au fond noir

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1990
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - Composition au fond cosmigue kopen? Bied vanaf 1799!
Eugene Brands - Composition au fond cosmigue

Geplaatst doorMarcart

TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Eugène Brands

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Eugene Brands? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Eugene Brands. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Eugene Brands en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Eugene Brands te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Eugene Brands!

Volg het aanbod kunst van Eugène Brands te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Eugene Brands te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Eugene Brands instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Eugene Brands kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Eugene Brands!

Waarom via Kunstveiling kunst van Eugène Brands kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Eugene Brands en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Eugene Brands via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Eugene Brands of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Eugène Brands?

Kunst kopen van Eugene Brands begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Eugene Brands, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Eugene Brands. Om meer kans te maken om de Eugene Brands te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Eugene Brands! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.