Floris Jespers - voor Paul Van Ostayen - Verkocht

Floris Jespers - voor Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 265!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Floris Jespers (1889-1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen8 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 27/30
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berg, België
Binnen België € 9,00
Naar Nederland € 18,00
Naar Duitsland € 18,00

ObjectlocatieBerg,  België
Starttijd19-12-2021 om 18:10
Eindtijd2-1-2022 om 19:54
Biedingen (3)