5. Floris Jespers

Floris Jespers (1889-1965)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (64 x Favoriet)

Floris JESPERS

Nationaliteit / school

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Floris Jespers - schilderij op karton, stilleven, ingelijst kopen? Bied vanaf 290!

Floris Jespers - schilderij op karton, stilleven, ingelijst

Geplaatst doormodernart

Eindtijd25-07-2021 om 19:12

Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Floris Jespers - ' Boerenkar met kippen op het erf' kopen? Bied vanaf 785!

Floris Jespers - ' Boerenkar met kippen op het erf'

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd09-07-2021 om 22:15

Afmetingen52 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst