Klaas Gubbels - houtdruk: oranje kan
Corneille - litho: Nabucco - 1990
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling uit de serie Duistere Zielen, getiteld 'De Slachters'
Losbladig, beeldmaat 20x12, bladmaat 32x24
Gemonogrammeerd in de plaat r.o. 'F.M.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 25-11-2014 om 20:15 |
Eindtijd | 2-12-2014 om 20:15 |