Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 - Verkocht

Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Ingelijste ets , Gevecht met de Engel - 1963 kopen? Bied vanaf 50!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst31 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste ets uit 1963 van de Nederlandse kunstenaar Frank Lodeizen (1931-2013), getiteld “Gevecht met de Engel”.
    -Gesigneerd, getiteld en gedateerd met potlood. Een eigen druk van de kunstenaar.
    -Afmetingen: Lijst, 31 x 32 x 2 cm. Beeld / ets, 18 x 20 cm.
    -Herkomst: Van een verzamelaar. Het werk komt uit de Rijkscollectie van de ‘Dienst voor ’s Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen ’s-Gravenhage’.
    -Conditie: De ets is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Frank Lodeizen (Amsterdam, 28 september 1931 – aldaar, 28 mei 2013) was een Nederlands beeldend kunstenaar, beeldhouwer, graficus, decorschilder, schilder en docent aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam.
    -Opleiding: Autodidact.
    Als jonge oorlogswees maakte hij vrienden onder de dichtersgroep de Vijftigers, trok hij op met kunstenaars van de Cobra-beweging en ontdekte hij zelf potlood, etsnaald en gouache. Hij werd een bekend figuur in de Amsterdamse galerie- en kunstenaarswereld en werkte veel samen met dichters en schrijvers, zoals Hans Andreus, Simon Carmiggelt, Remco Campert en Hans Plomp.
     Hij werd ook wel ‘de dichter van de droge naald’ genoemd.
    Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 717 ; Scheen 1969-1970.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De ets is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken.
    Kan zo aan de muur.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd30-11-2023 om 11:18
Eindtijd10-12-2023 om 16:52