Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 - Verkocht

Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 35!
Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 35!Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 35!Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 35!Frank Lodeizen, Primitieve Compositie, Ets 1974 kopen? Bied vanaf 35!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Frank Lodeizen

Voorstelling van een primitieve compositie

Losbladig, beeldmaat 29x39, bladmaat 50x65

Gesigneerd in potlood r.o. 'Frank Lodeizen'

Genummerd in potlood l.o. '1/40'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-03-2018 om 19:52
Eindtijd:30-03-2018 om 20:52
LucasLucas
30 mrt. / 19:31
€ 35