Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV - Verkocht

Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!
  • Françoise Aguillard (1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/15
Françoise Aguillard
Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV, is vertaalt Out of time IV.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Françoise Aguillard (1948)

Frans FransNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1054 verkochte items
59 cm
74 cm
42 cm
52 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd19-10-2018 om 22:29
Eindtijd28-10-2018 om 20:17