Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV - Verkocht

Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!Françoise Aguillard - Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1348 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Françoise Aguillard (1948)
Jaartal1998
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/15
Françoise Aguillard
Kleuren ets , titel, "Hors du temps IV, is vertaalt Out of time IV.

Françoise Aguillard (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1348 verkochte items
59 cm
74 cm
42 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-10-2018 om 22:29
Eindtijd:28-10-2018 om 20:17
gdebruin
28 okt. / 16:46
€ 30