Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige houtsnede door Frans de Jong.
Gemaakt in de traditie van H.N.Werkman.
Voorstelling van een berglandschap aan een meer.
Losbladig, beeldmaat 36x27, bladmaat 50x33
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Frans de Jong' en '86'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 24-4-2014 om 21:00 |
Eindtijd | 1-5-2014 om 21:00 |