Frans Slager, boerderij - Verkocht

Frans Slager, boerderij kopen? Bied vanaf 150!
Frans Slager, boerderij kopen? Bied vanaf 150!Frans Slager, boerderij kopen? Bied vanaf 150!Frans Slager, boerderij kopen? Bied vanaf 150!
  • Frans Slager (1876-1953)

B9568

Kunstenaar: Frans Slager
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: boerderij
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 25 x 40 cm

Inclusief lijst (zie afbeelding)

Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:28-03-2018 om 16:47
Eindtijd:07-04-2018 om 22:02
Geert_Koster
07 apr. / 21:44
€ 150