Frans Verpoorten - Gesigneerde ets

Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/25
Ets van Frans Verpoorten, gesigneerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20

in de marge kleine bruine vlekjes (niet in beeld)

Starttijd:10-12-2022 om 08:19
Eindtijd:23-12-2022 om 20:03
Openingsbod € 25
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa