Gemengde techniek op papier van Ger Lataster. Jaar: 1988. Het werk is midden onder gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H73,5 x 52cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Aquarel van Gerard van der Laan. Titel: bomschuiten in de branding. Afmetingen incl lijst: H59 x b83cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b68.5cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Goed
De rand van het papier is iets vergeeld (1/2 cm)
koeriersdienst