Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1983 in nieuw staat. Papierformaat 80 x 116 cm. Nummer 27 uit een serie van 30. De ets kan worden opgehaald bij galerie Rotor in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,00